
Optisch Gamingmuis, 18000dpi, Aantal knoppen: 5pcs
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor SteelSeries Prime is € 57,53. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | SteelSeries Prime |
| Merk | SteelSeries |
| Type | Gamingmuizen |
Kenmerken | |
| Draadloos | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 69.0 g |
| Breedte | 67.9 mm |
| Hoogte | 42.4 mm |
| Kabellengte | 2.1 m |
| Lengte | 125.3 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-06-02 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Zijknoppen | Ja |
| Versnelling | 50 G |
| Geschikt voor Linkshandigen | Nee |
| Kleur | Zwart |
| DPI-knop | Nee |
| Achtergrondverlichting | Ja (eenkleurig) |
| Aantal knoppen | 5 pcs |
| Voor kinderen/kleinere handen | Nee |
| IPS | 450 |
| Linker- of Rechterhand | Rechts |
| DPI | 18000 dpi |
| PTFE Muismatvoetjes | Nee |
| Verticaal | Nee |
| Verbinding | USB |
| Sensor | Optisch |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431