
Optisch Gamingmuis, 19000dpi, Aantal knoppen: 10pcs
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Acer Predator Cestus 335 is € 53,79. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Acer Predator Cestus 335 |
| Merk | Acer |
| Type | Gamingmuizen |
Kenmerken | |
| Draadloos | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 132.0 g |
| Breedte | 73.8 mm |
| Hoogte | 41.3 mm |
| Kabellengte | 1.8 m |
| Lengte | 121.9 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-09-27 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Zijknoppen | Ja |
| Versnelling | 50 G |
| Geschikt voor Linkshandigen | Nee |
| Kleur | Zwart |
| DPI-knop | Ja |
| Achtergrondverlichting | Ja (eenkleurig), RGB (multikleur) |
| Aantal knoppen | 10 pcs |
| Voor kinderen/kleinere handen | Nee |
| IPS | 400 |
| Pollingsnelheid | 2000Hz/0.5ms |
| Linker- of Rechterhand | Rechts |
| DPI | 19000 dpi |
| Verticaal | Nee |
| Verbinding | USB |
| Sensor | Optisch |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431