
Optisch Gamingmuis, 6400dpi, Aantal knoppen: 7pcs
Laagste prijs voor SpeedLink SL-680022-RRBK is € 12,77. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | SpeedLink SL-680022-RRBK |
| Merk | SpeedLink |
| Type | Gamingmuizen |
Kenmerken | |
| Draadloos | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 115.0 g |
| Breedte | 65.0 mm |
| Hoogte | 40.0 mm |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Lengte | 125.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-11-17 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Zijknoppen | Ja |
| Versnelling | 12 G |
| Kleur | Zwart |
| DPI-knop | Ja |
| Achtergrondverlichting | Nee |
| Aantal knoppen | 7 pcs |
| Voor kinderen/kleinere handen | Nee |
| IPS | 32 |
| Pollingsnelheid | 125Hz/8ms |
| Linker- of Rechterhand | Rechts |
| DPI | 6400 dpi |
| PTFE Muismatvoetjes | Nee |
| Verticaal | Nee |
| Verbinding | USB |
| Sensor | Optisch |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431