
Optisch Mouse, 1000dpi, Aantal knoppen: 3pcs
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Techly IM 902-UBK is € 24,90. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Techly IM 902-UBK |
| Merk | Techly |
| Type | Standaardmuizen |
Kenmerken | |
| Draadloos | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 103.0 g |
| Breedte | 65.0 mm |
| Hoogte | 35.0 mm |
| Kabellengte | 1.8 m |
| Lengte | 110.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-11-19 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Zijknoppen | Nee |
| Geschikt voor Linkshandigen | Nee |
| Kleur | Zwart |
| DPI-knop | Nee |
| Achtergrondverlichting | Nee |
| Aantal knoppen | 3 pcs |
| Voor kinderen/kleinere handen | Nee |
| Linker- of Rechterhand | Universeel, Rechts |
| DPI | 1000 dpi |
| PTFE Muismatvoetjes | Nee |
| Verticaal | Nee |
| Verbinding | USB |
| Sensor | Optisch |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431