
Optisch Trackball, 1600dpi, Aantal knoppen: 8pcs
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Perixx PERIMICE-520 Ergonomische Trackball Muis is € 34,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Perixx PERIMICE-520 Ergonomische Trackball Muis |
| Merk | Perixx |
| Type | Trackballs |
Kenmerken | |
| Draadloos | Ja, Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 130.0 g |
| Breedte | 70.0 mm |
| Hoogte | 96.0 mm |
| Lengte | 130.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-11-29 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Zijknoppen | Ja |
| Kleur | Zwart |
| DPI-knop | Ja |
| Programmeerbare Knoppen | 6 pcs |
| Aantal knoppen | 8 pcs |
| Voor kinderen/kleinere handen | Nee |
| Linker- of Rechterhand | Rechts |
| DPI | 1600 dpi |
| Verticaal | Nee |
| Verbinding | USB |
| Sensor | Optisch |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431