
Rollerbar, 2000dpi
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Mousetrapper Prime Wireless is € 358,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Mousetrapper Prime Wireless |
| Merk | Mousetrapper |
| Type | Rollerbars |
Kenmerken | |
| Draadloos | Ja |
Afmetingen | |
| Gewicht | 720.0 g |
| Breedte | 480.0 mm |
| Hoogte | 20.0 mm |
| Lengte | 110.0 mm |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| DPI-knop | Nee |
| Programmeerbare Knoppen | 8 pcs |
| Linker- of Rechterhand | Universeel |
| DPI | 2000 dpi |
| Verbinding | Bluetooth |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-10-14 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431