
Optisch Gamingmuis, 12000dpi, Aantal knoppen: 6pcs
Laagste prijs voor Corsair Harpoon RGB Pro is € 24,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 11 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Corsair Harpoon RGB Pro |
| Merk | Corsair |
| Type | Gamingmuizen |
Kenmerken | |
| Draadloos | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 85.0 g |
| Breedte | 68.3 mm |
| Hoogte | 40.4 mm |
| Kabellengte | 1.8 m |
| Lengte | 116.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-07-04 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Zijknoppen | Ja |
| Geschikt voor Linkshandigen | Nee |
| Kleur | Zwart |
| DPI-knop | Ja |
| Achtergrondverlichting | Ja (eenkleurig), RGB (multikleur) |
| Aantal knoppen | 6 pcs |
| Voor kinderen/kleinere handen | Nee |
| Pollingsnelheid | 500Hz/2ms |
| Linker- of Rechterhand | Rechts |
| DPI | 12000 dpi |
| PTFE Muismatvoetjes | Nee |
| Verticaal | Nee |
| Jaar van Uitgave | 2019 |
| Verbinding | USB |
| Sensor | Optisch |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431