
Mechanisch
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Logitech MK120 Desktop Set is € 20,91. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 9 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Logitech MK120 Desktop Set |
| Merk | Logitech |
Kenmerken | |
| Draadloos | Ja, Nee |
Afmetingen | |
| Breedte | 450.0 mm |
| Diepte | 155.0 mm |
| Hoogte/Dikte | 23.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2010-05-17 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Verbinding | USB |
| Muis Inbegrepen | Nee, Ja |
| Taal (lay-out) | Arabisch, Engels, Duits, Italiaans |
| Achtergrondverlichting | Ja (eenkleurig), Nee, RGB (multikleur) |
| Ergonomie | Polssteun |
| Oprolbaar/Vouwbaar | Nee |
| Type | Standaard Toetsenborden |
| Numeriek Toetsenbord | Ja, Nee |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Schakeltechnologie | Mechanisch |
| Vormfactor | Volledig formaat |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431