.jpg)
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Logitech Rugged Combo 3 Touch (English) is € 144,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Logitech Rugged Combo 3 Touch (English) |
| Merk | Logitech |
Kenmerken | |
| Draadloos | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 640.0 g |
| Breedte | 260.2 mm |
| Diepte | 189.6 mm |
| Hoogte/Dikte | 23.4 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-11-25 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Geschikt voor Model | Apple iPad |
| Muis Inbegrepen | Nee |
| Taal (lay-out) | Engels |
| Achtergrondverlichting | Nee |
| Ergonomie | Touchpad |
| Type | Tablet Toetsenborden |
| Numeriek Toetsenbord | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Vormfactor | 65% |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431