
Schaarmechanisme
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Lenovo Go Wireless Numeric Keypad is € 51,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 8 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Lenovo Go Wireless Numeric Keypad |
| Merk | Lenovo |
Kenmerken | |
| Draadloos | Ja |
Afmetingen | |
| Gewicht | 109.0 g |
| Breedte | 85.0 mm |
| Diepte | 132.8 mm |
| Hoogte/Dikte | 13.4 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-01 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Verbinding | Radio (RF) |
| Muis Inbegrepen | Nee |
| Achtergrondverlichting | Nee |
| Oprolbaar/Vouwbaar | Nee |
| Type | Numerieke Toetsenborden |
| Numeriek Toetsenbord | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Schakeltechnologie | Schaarmechanisme |
| Vormfactor | Numeriek toetsenbord |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431