.jpg)
Mechanisch
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor ASUS ROG Strix Scope II RX (French) is € 173,80. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | ASUS ROG Strix Scope II RX (French) |
| Merk | ASUS |
Kenmerken | |
| Draadloos | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 836.0 g |
| Breedte | 436.0 mm |
| Kabellengte | 2.0 m |
| Diepte | 129.0 mm |
| Hoogte/Dikte | 36.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-11-11 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Verbinding | USB |
| Taal (lay-out) | Frans |
| Achtergrondverlichting | RGB (multikleur) |
| Schakelaar | ROG RX Rood Optisch |
| Ergonomie | Polssteun |
| Oprolbaar/Vouwbaar | Nee |
| Type | Gaming Toetsenborden |
| Numeriek Toetsenbord | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Schakeltechnologie | Mechanisch |
| Vormfactor | Volledig formaat |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431