
Membraan
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor HP Standard Basis Keyboard 2004 USB is € 26,90. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | HP Standard Basis Keyboard 2004 USB |
| Merk | HP |
Kenmerken | |
| Draadloos | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 900.0 g |
| Breedte | 458.0 mm |
| Diepte | 163.0 mm |
| Hoogte/Dikte | 25.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2009-09-23 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Verbinding | USB |
| Muis Inbegrepen | Nee |
| Taal (lay-out) | Spaans |
| Achtergrondverlichting | Nee |
| Oprolbaar/Vouwbaar | Nee |
| Type | Standaard Toetsenborden |
| Numeriek Toetsenbord | Ja |
| Kleur | Zwart, Zilver |
| Schakeltechnologie | Membraan |
| Vormfactor | Volledig formaat |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431