
Mechanisch
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard is € 48,53. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard |
| Merk | Logitech |
Kenmerken | |
| Draadloos | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 1000.0 g |
| Breedte | 452.0 mm |
| Kabellengte | 1.8 m |
| Diepte | 33.0 mm |
| Hoogte/Dikte | 218.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-06-03 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Verbinding | USB |
| Muis Inbegrepen | Nee |
| Taal (lay-out) | Duits |
| Achtergrondverlichting | RGB (multikleur) |
| Ergonomie | Polssteun |
| Oprolbaar/Vouwbaar | Nee |
| Type | Gaming Toetsenborden |
| Numeriek Toetsenbord | Ja |
| Jaar van Uitgave | 2017 |
| Kleur | Zwart |
| Schakeltechnologie | Mechanisch |
| Vormfactor | Volledig formaat |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431