
Laser
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor HP Professional CP5225DN is € 1.187,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | HP Professional CP5225DN |
| Merk | HP |
Producteigenschappen | |
| Mobiele printer | Nee |
| Processorsnelheid | 540 MHz |
| Kleur op Printer | Wit, Grijs |
| Afdrukformaten | C5, Executive, A3, B5, A5, A4 |
| Connectiviteit | Ethernet, USB |
| Dubbelzijdig printen | Ja (Automatisch) |
| Kleurenprinter | Ja |
| Standaard papiercapaciteit | 350 pcs |
| Printtype | Laser |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Nee |
Communicatie | |
| PictBridge | Nee |
Afdrukken | |
| Afdruksnelheid (Mono) | 20.0 ppm |
| Printsnelheid (Kleur) | 20.0 ppm |
| Maximale afdrukresolutie | 600 x 600 dpi |
Verbindingen | |
|---|---|
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
| Scherm | Ja |
Opslag | |
| Ingebouwde harde schijf | Nee |
Geheugen | |
| Inbegrepen Geheugencapaciteit | 192 MB |
Energiefeiten | |
| Energieverbruik (gebruik) | 440.0 W |
| Energieverbruik (standby) | 30.0 W |
Duurzaamheidsinformatie | |
| Duurzaamheidscertificeringen van Derden | Energie Ster |
Afmetingen | |
| Diepte | 59.9 cm |
| Hoogte | 33.8 cm |
| Gewicht | 40.9 kg |
| Breedte | 54.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2009-11-10 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431