
Inktjet, Kopiëren
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Canon imagePROGRAF PRO-1000 is € 1.399,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Canon imagePROGRAF PRO-1000 |
| Merk | Canon |
Producteigenschappen | |
| Mobiele printer | Nee |
| Luidheid | 41 dB |
| Functies | Kopiëren |
| Kleur op Printer | Zwart |
| Afdrukformaten | B4, A3, Letter, A2, B5, A5, A4, Legal, B3 |
| Connectiviteit | Ethernet, AirPrint, Wi-Fi, USB |
| Dubbelzijdig printen | Nee |
| Kleurenprinter | Ja |
| Printtype | Inktjet |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Nee |
| Jaar van Uitgave | 2020 |
Communicatie | |
| PictBridge | Ja |
Afdrukken | |
| Maximale afdrukresolutie | 2400 x 600 dpi |
Verbindingen | |
|---|---|
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
| Scherm | Ja |
Geheugen | |
| Inbegrepen Geheugencapaciteit | 1024 MB |
Opslag | |
| Ingebouwde harde schijf | Nee |
Energiefeiten | |
| Energieverbruik (gebruik) | 37.0 W |
| Energieverbruik (standby) | 2.5 W |
Afmetingen | |
| Diepte | 43.3 cm |
| Hoogte | 28.5 cm |
| Gewicht | 32.0 kg |
| Breedte | 72.3 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2015-12-02 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431