Laagste prijs voor Brother Netwerk Laserprinter 46 PPM 256 MB is € 341,09. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Brother Netwerk Laserprinter 46 PPM 256 MB |
| Merk | Brother |
Afdrukken | |
| Afdruksnelheid (Mono) | 46.0 ppm |
Afmetingen | |
| Diepte | 38.8 cm |
| Hoogte | 28.7 cm |
| Breedte | 37.3 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2016-02-18 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Luidheid | 54 dB |
| Kleur op Printer | Zwart, Wit, Grijs |
| Afdrukformaten | Executive, Folio, Letter, A6, A5, A4, Legal |
| Connectiviteit | Ethernet, AirPrint, Google Cloud Print, USB |
| Dubbelzijdig printen | Ja (Automatisch) |
| Kleurenprinter | Nee, Ja |
| Standaard papiercapaciteit | 520 pcs |
| Printtype | Laser |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431