Laagste prijs voor Epson Workforce Pro WF-4825DWF is € 148,27. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 8 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Epson Workforce Pro WF-4825DWF |
| Merk | Epson |
Producteigenschappen | |
| Mobiele printer | Nee |
| Scantype | Flatbed |
| Functies | Scannen, Kopiëren, Fax |
| Kleur op Printer | Zwart |
| Afdrukformaten | Letter, C6, A6, DL, B5, A5, A4, Legal |
| Connectiviteit | Ethernet, AirPrint, Google Cloud Print, Wi-Fi, USB |
| Dubbelzijdig printen | Ja (Automatisch) |
| Kleurenprinter | Ja |
| Standaard papiercapaciteit | 250 pcs |
| Printtype | Inktjet |
| Scanformaten | A4 |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Ja |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
Communicatie | |
| PictBridge | Nee |
Afdrukken | |
|---|---|
| Afdruksnelheid (Mono) | 36.0 ppm |
| Maximale Scanresolutie | 1200 x 2400 dpi |
| Printsnelheid (Kleur) | 22.0 ppm |
| Maximale afdrukresolutie | 4800 x 2400 dpi |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Ja |
| Scherm | Ja |
Opslag | |
| Ingebouwde harde schijf | Nee |
Afmetingen | |
| Diepte | 38.9 cm |
| Hoogte | 26.5 cm |
| Gewicht | 10.2 kg |
| Breedte | 42.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-11-05 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431