Laagste prijs voor HP Smart Tank 720 is € 210,29. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | HP Smart Tank 720 |
| Merk | HP |
Producteigenschappen | |
| Mobiele printer | Nee |
| Scantype | Flatbed |
| Luidheid | 59 dB |
| Functies | Scannen, Kopiëren |
| Kleur op Printer | Zwart, Wit, Grijs |
| Afdrukformaten | Letter, C6, DL, B5, A5, A4, Legal |
| Connectiviteit | Ethernet, Bluetooth, AirPrint, Wi-Fi, USB |
| Dubbelzijdig printen | Ja (Automatisch) |
| Kleurenprinter | Ja |
| Standaard papiercapaciteit | 100 pcs |
| Printtype | Inktjet |
| Scanformaten | A4 |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Nee |
Communicatie | |
| PictBridge | Nee |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
| Scherm | Ja |
Afdrukken | |
|---|---|
| Maximale Kopieerresolutie | 600 x 600 dpi |
| Afdruksnelheid (Mono) | 15.0 ppm |
| Maximale Scanresolutie | 1200 x 1200 dpi |
| Printsnelheid (Kleur) | 9.0 ppm |
| Kopieersnelheid (Kleur) | 6 |
| Maximale afdrukresolutie | 4800 x 1200 dpi |
| Kopieersnelheid (mono) | 13 |
Opslag | |
| Ingebouwde harde schijf | Nee |
Geheugen | |
| Inbegrepen Geheugencapaciteit | 128 MB |
Duurzaamheidsinformatie | |
| Duurzaamheidscertificeringen van Derden | EPEAT |
Afmetingen | |
| Diepte | 44.1 cm |
| Hoogte | 19.9 cm |
| Gewicht | 6.4 kg |
| Breedte | 42.8 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-01-17 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431