Laagste prijs voor Lexmark MX431adn Laser Printer is € 477,31. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Lexmark MX431adn Laser Printer |
| Merk | Lexmark |
Producteigenschappen | |
| Mobiele printer | Nee |
| Luidheid | 53 dB |
| Processorsnelheid | 1000 MHz |
| Functies | Scannen, Kopiëren, Fax |
| Kleur op Printer | Zwart, Wit |
| Afdrukformaten | Letter, A6, B5, A5, A4, Legal |
| Connectiviteit | Ethernet, AirPrint, USB |
| Dubbelzijdig printen | Ja (Automatisch) |
| Kleurenprinter | Ja |
| Standaard papiercapaciteit | 100 pcs |
| Printtype | Inktjet, Laser |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Nee |
Communicatie | |
| PictBridge | Nee |
Afdrukken | |
|---|---|
| Maximale Scanresolutie | 600 x 600 dpi |
| Printsnelheid (Kleur) | 40.0 ppm |
| Maximale afdrukresolutie | 600 x 600 dpi |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Ja |
| Scherm | Ja |
Opslag | |
| Ingebouwde harde schijf | Nee |
Duurzaamheidsinformatie | |
| Duurzaamheidscertificeringen van Derden | Energie Ster, EPEAT |
Afmetingen | |
| Diepte | 36.6 cm |
| Hoogte | 33.9 cm |
| Gewicht | 12.8 kg |
| Breedte | 41.1 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-02-04 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431