Laagste prijs voor Fujifilm Instax Mini Link 2 Pink is € 89,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Fujifilm Instax Mini Link 2 Pink |
| Merk | Fujifilm |
Producteigenschappen | |
| Mobiele printer | Ja |
| Kleur op Printer | Roze, Wit, Blauw |
| Connectiviteit | Bluetooth, USB |
| Dubbelzijdig printen | Nee |
| Kleurenprinter | Ja |
| Printtype | Foto |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Nee |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
Communicatie | |
| PictBridge | Nee |
Afdrukken | |
| Printsnelheid (Kleur) | 4.0 ppm |
Verbindingen | |
|---|---|
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
| Scherm | Nee |
Opslag | |
| Ingebouwde harde schijf | Nee |
Afmetingen | |
| Diepte | 5.8 cm |
| Hoogte | 15.2 cm |
| Gewicht | 0.363 kg |
| Breedte | 10.7 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-08-01 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431