Laagste prijs voor Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF is € 384,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 12 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF |
| Merk | Epson |
Producteigenschappen | |
| Mobiele printer | Nee |
| Scantype | Flatbed |
| Functies | Scannen, Kopiëren, Fax |
| Kleur op Printer | Grijs |
| Afdrukformaten | B6, C5, C4, Executive, Letter, C6, A6, DL, B5, A5, A4, Legal |
| Connectiviteit | NFC, Ethernet, AirPrint, Wi-Fi, USB |
| Dubbelzijdig printen | Ja (Automatisch) |
| Kleurenprinter | Ja |
| Standaard papiercapaciteit | 330 pcs |
| Printtype | Inktjet |
| Scanformaten | A4 |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Nee |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
Communicatie | |
| PictBridge | Nee |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Ja |
| Scherm | Ja |
Afdrukken | |
|---|---|
| Maximale Kopieerresolutie | 1200 x 600 dpi |
| Afdruksnelheid (Mono) | 25.0 ppm |
| Maximale Scanresolutie | 1200 x 2400 dpi |
| Printsnelheid (Kleur) | 25.0 ppm |
| Kopieersnelheid (Kleur) | 22 |
| Maximale afdrukresolutie | 4800 x 1200 dpi |
| Kopieersnelheid (mono) | 22 |
Opslag | |
| Ingebouwde harde schijf | Nee |
Energiefeiten | |
| Energieverbruik (gebruik) | 27.0 W |
| Energieverbruik (standby) | 11.7 W |
Afmetingen | |
| Diepte | 53.5 cm |
| Hoogte | 35.7 cm |
| Gewicht | 18.7 kg |
| Breedte | 42.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-03 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431