Laagste prijs voor HP Smart Tank 5106 is € 173,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 7 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | HP Smart Tank 5106 |
| Merk | HP |
Producteigenschappen | |
| Mobiele printer | Nee |
| Scantype | Flatbed |
| Functies | Scannen, Kopiëren |
| Kleur op Printer | Wit |
| Afdrukformaten | A6, B5, A5, A4 |
| Connectiviteit | AirPrint, Wi-Fi, USB |
| Dubbelzijdig printen | Nee |
| Kleurenprinter | Ja |
| Standaard papiercapaciteit | 100 pcs |
| Printtype | Inktjet |
| Scanformaten | A4 |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Nee |
| Jaar van Uitgave | 2023 |
Communicatie | |
| PictBridge | Nee |
Afdrukken | |
|---|---|
| Afdruksnelheid (Mono) | 12.0 ppm |
| Maximale Scanresolutie | 1200 x 1200 dpi |
| Printsnelheid (Kleur) | 5.0 ppm |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
| Scherm | Nee |
Opslag | |
| Ingebouwde harde schijf | Nee |
Energiefeiten | |
| Energieverbruik (standby) | 3.023 W |
Afmetingen | |
| Diepte | 36.2 cm |
| Hoogte | 15.73 cm |
| Gewicht | 5.03 kg |
| Breedte | 43.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-03-16 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431