Laagste prijs voor Canon PIXMA TS7750i Printer is € 104,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 18 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Canon PIXMA TS7750i Printer |
| Merk | Canon |
Producteigenschappen | |
| Mobiele printer | Nee |
| Scantype | Flatbed |
| Functies | Scannen, Kopiëren, Fax |
| Kleur op Printer | Wit |
| Afdrukformaten | Letter, DL, B5, A4 |
| Connectiviteit | AirPrint, Wi-Fi, USB |
| Dubbelzijdig printen | Ja (Optioneel) |
| Kleurenprinter | Ja |
| Printtype | Inktjet, Foto |
| Scanformaten | A4 |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Ja |
Communicatie | |
| PictBridge | Nee |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Afdrukken | |
|---|---|
| Afdruksnelheid (Mono) | 15.0 ppm |
| Maximale Scanresolutie | 1200 x 2400 dpi |
| Printsnelheid (Kleur) | 10.0 ppm |
| Maximale afdrukresolutie | 1200 x 1200 dpi |
Weergeven | |
| Touchscreen | Ja |
| Scherm | Ja |
Opslag | |
| Ingebouwde harde schijf | Nee |
Energiefeiten | |
| Energieverbruik (standby) | 1.5 W |
Afmetingen | |
| Diepte | 35.0 cm |
| Hoogte | 20.8 cm |
| Gewicht | 7.3 kg |
| Breedte | 37.4 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-09-21 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431