Laagste prijs voor HP DesignJet T230 24 Inch Printer Editie is € 642,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 7 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | HP DesignJet T230 24 Inch Printer Editie |
| Merk | HP |
Producteigenschappen | |
| Kleur op Printer | Zwart |
| Afdrukformaten | A1, A3, A4 |
| Connectiviteit | Ethernet, USB |
| Dubbelzijdig printen | Nee |
| Kleurenprinter | Ja |
| Printtype | Inktjet |
Weergeven | |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
Afmetingen | |
| Diepte | 44.0 cm |
| Hoogte | 28.5 cm |
| Gewicht | 21.5 kg |
| Breedte | 101.3 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-12-11 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431