
Mulching, 40 Liter Opvangbak, Zachte grip, Opvouwbaar handvat, Snijbreedte (max) 42 cm
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor PowerPlus POWXG6281 is € 159,95. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | PowerPlus POWXG6281 |
| Merk | PowerPlus |
| Type | Elektrische Grasmaaiers |
Voedingsbron | |
| Spanning | 240.0 V |
| Vermogen | 2.0 kW |
Afmetingen | |
| Gewicht | 13.5 kg |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-05-11 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Snijhoogte (max) | 80.0 mm |
| Snijtechnologie | Cirkelmaaier |
| Geluidsniveau | 96 dB |
| Aantal Hoogteposities | 5 |
| Snijbreedte (max) | 42.0 cm |
| Kenmerken | Opvouwbaar handvat, Zachte grip |
| Mulchen | Met Mulching |
| Snijhoogte (min) | 25.0 mm |
| Capaciteit opvangbak | 40.0 L |
| Maaibreedte (min) | 42.0 cm |
| Grasopvangbak | Met opvangbak |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431