
Wandelrugzak, 28L, Polyester, Polyamide, Heupband, Borstband, Hydratatierugzak Compatibel
Laagste prijs voor Deuter Rugzak Speed Lite 28 SL Shale-Graphite is € 104,95. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Deuter Rugzak Speed Lite 28 SL Shale-Graphite |
| Merk | Deuter |
| Type | Wandelrugzakken |
Duurzaamheidsinformatie | |
| Duurzaamheidskenmerken | Gerecycled Materiaal |
Afmetingen | |
| Gewicht | 840.0 g |
| Hoogte | 61.0 cm |
| Breedte | 28.0 cm |
| Diepte | 20.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-06-28 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Eigenschappen (Rugzak) | Heupband, Borstband, Hydratatierugzak Compatibel |
| Fabriekskleur | Shale/Graphite |
| Eigenschappen | Bidonhouder, Waterbestendig, Binnenzak |
| Doelgroep | Vrouw |
| Kleur | Blauw |
| Volume | 28.0 L |
| Materiaal | Polyamide, Polyester |
| Sluiting | Gesp, Deksel |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431