
Toilettas, 5L, Polyurethaan, Polyester
Laagste prijs voor Samsonite Stackd Toilet Kit - Black is € 44,01. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Samsonite Stackd Toilet Kit - Black |
| Merk | Samsonite |
| Type | Toilettassen |
Duurzaamheidsinformatie | |
| Duurzaamheidskenmerken | Gerecycled Materiaal |
Afmetingen | |
| Gewicht | 200.0 g |
| Hoogte | 14.0 cm |
| Breedte | 22.0 cm |
| Diepte | 9.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-08-27 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Patroon | Effen kleur |
| Fabriekskleur | Black |
| Eigenschappen | Binnenzak |
| Doelgroep | Unisex, Vrouw, Man |
| Kleur | Zwart |
| Volume | 5.0 L |
| Materiaal | Polyurethaan, Polyester |
| Sluiting | Ritssluiting |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431