
Laptoptas, Plastic
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Dell EcoLoop Pro Backpack 15 - Black is € 54,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Dell EcoLoop Pro Backpack 15 - Black |
| Merk | Dell |
| Type | Laptoptassen |
Duurzaamheidsinformatie | |
| Duurzaamheidskenmerken | Gerecycled Materiaal |
Afmetingen | |
| Gewicht | 660.0 g |
| Hoogte | 44.0 cm |
| Breedte | 31.0 cm |
| Diepte | 17.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-10-01 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Fabriekskleur | Black |
| Schermgrootte | 15.6 " |
| Eigenschappen | Laptop/tabletvak, Bidonhouder, Waterbestendig, Binnenzak |
| Doelgroep | Vrouw |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Plastic |
| Vervoerstijl | Dubbele schouderbanden |
| Sluiting | Ritssluiting |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431