
Laptoptas, 25L, Polyurethaan
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Rivacase Dijon Backpack is € 67,10. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Rivacase Dijon Backpack |
| Merk | Rivacase |
| Type | Laptoptassen |
Afmetingen | |
| Hoogte | 58.0 cm |
| Breedte | 40.0 cm |
| Diepte | 13.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-10-03 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Patroon | Effen kleur |
| Schermgrootte | 15.6 " |
| Eigenschappen | Laptop/tabletvak, Bidonhouder, Waterbestendig, Binnenzak |
| Doelgroep | Unisex, Vrouw |
| Kleur | Zwart |
| Volume | 25.0 L |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Vervoerstijl | Bovenhandvat, Afneembare schouderband |
| Sluiting | Ritssluiting, Gesp, Oprolbaar |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431