Laagste prijs voor Under Armour Rugzak Hustle Lite Racer Rood is € 28,41. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Under Armour Rugzak Hustle Lite Racer Rood |
| Merk | Under Armour |
| Type | Rugzakken |
Afmetingen | |
| Hoogte | 47.0 cm |
| Breedte | 119.4 cm |
| Diepte | 31.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-08-04 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Fabriekskleur | Black/Racer Red |
| Eigenschappen | Waterdicht, Waterbestendig |
| Doelgroep | Unisex, Vrouw, Man |
| Kleur | Zwart |
| Volume | 26.5 L |
| Materiaal | Polyester, Textiel |
| Sluiting | Ritssluiting |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431