
Midi Tower (ATX)
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Krux Astral Mini-ITX ATX PC Behuizing is € 89,68. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Krux Astral Mini-ITX ATX PC Behuizing |
| Merk | Krux |
Producteigenschappen | |
| Chassis Type | Midi Tower (ATX) |
| Kleur | Zwart |
| Moederbord Ondersteuning | ATX, ITX, Micro-ATX, Mini-ATX |
| Materiaal | Staal, Glas |
Verbindingen | |
| Microfoonpoort (3,5 mm) | Ja |
| Koptelefoonpoort (3,5 mm) | Ja |
| USB-C | Nee |
| USB-A | Ja |
| Aantal USB-A | 3 pcs |
Opslag | |
| "3.5" bays" | 3 pcs |
| "2.5" Bays" | 3 pcs |
Voeding | |
| Geïntegreerde voeding | Nee |
| Plaatsing PSU | Onderkant |
Uitbreidingssleuven | |
|---|---|
| Uitbreidingssleuven | 7 pcs |
Koeling | |
| Ventilator | Ja |
| Ventilatorbevestigingen 140 mm | 2 |
| Inbegrepen ventilatoren | 2 |
| Totale ventilatorbevestigingen | 6 |
| Ventilatorbevestigingen 120 mm | 6 |
Afmetingen | |
| Gewicht | 4.3 kg |
| Hoogte | 43.9 cm |
| Diepte | 37.5 cm |
| Breedte | 21.5 cm |
| CPU-koelerhoogte (max) | 159.0 mm |
| Lengte van de grafische kaart (max) | 290.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-10-08 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431