
Nat- en droogzuiger, Zak, 1200W, 74 dB
Laagste prijs voor Nilfisk Buddy II 18 is € 66,90. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 9 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Nilfisk Buddy II 18 |
| Merk | Nilfisk |
| Type | Nat- en droogzuigers |
Producteigenschappen | |
| Inhoud Tas | 18.0 L |
| Nat- en Droogzuiger | Ja |
| Kenmerken | Nat zuigen |
| Stofverzameling | Zak |
| Kleur | Multikleur, Zwart, Blauw |
| Geluidsniveau | 74 dB |
Prestaties | |
| Zuigkracht (W) | 250 W |
| Zuigkracht (kPa) | 20.0 kPa |
| Motorvermogen | 1200 W |
Voedingsbron | |
|---|---|
| Voedingsbron | Netstroom |
| Spanning | 18.0 V |
Afmetingen | |
| Diepte | 360.0 mm |
| Hoogte | 530.0 mm |
| Breedte | 330.0 mm |
| Gewicht | 4.9 kg |
| Snoerlengte | 5.0 m |
| Slanglengte | 1.9 m |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2015-05-25 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431