
Nat- en droogzuiger, Watertank, 1500W, 85 dB
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor BISSELL MultiClean Stofzuiger is € 155,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | BISSELL MultiClean Stofzuiger |
| Merk | BISSELL |
| Type | Nat- en droogzuigers |
Prestaties | |
| Zuigkracht (W) | 262 W |
| Motorvermogen | 1500 W |
Afmetingen | |
| Gewicht | 7.3 kg |
| Snoerlengte | 7.0 m |
| Slanglengte | 1.64 m |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-12-30 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Inhoud Tas | 23.0 L |
| Filter | Wasbaar |
| Nat- en Droogzuiger | Ja |
| Kenmerken | Telescopische buis, Nat zuigen |
| Stofverzameling | Watertank |
| Kleur | Zwart |
| Geluidsniveau | 85 dB |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431