
Nat- en droogzuiger, 1200W
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Metabo ASA 30 L PC is € 208,44. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 7 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Metabo ASA 30 L PC |
| Merk | Metabo |
| Type | Nat- en droogzuigers |
Producteigenschappen | |
| Inhoud Tas | 30.0 L |
| Nat- en Droogzuiger | Ja |
| Kenmerken | Telescopische buis, Nat zuigen |
| Kleur | Groen |
Prestaties | |
|---|---|
| Motorvermogen | 1200 W |
Afmetingen | |
| Gewicht | 10.8 kg |
| Snoerlengte | 5.5 m |
| Slanglengte | 3.2 m |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-10-04 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431