
Staande Stofzuiger
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Numatic Henry HEN100R Quick Draadloze Steelstofzuiger is € 339,94. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 7 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Numatic Henry HEN100R Quick Draadloze Steelstofzuiger |
| Merk | Numatic |
| Type | Staande Stofzuigers |
Producteigenschappen | |
| Kenmerken | Oplaadbaar |
| Kleur | Rood |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-01-30 |
Voedingsbron | |
|---|---|
| Voedingsbron | Oplaadbare batterij |
| Batterijduur | 60 min |
| Oplaadbare batterij | Ja |
Afmetingen | |
| Diepte | 240.0 mm |
| Hoogte | 122.0 mm |
| Breedte | 270.0 mm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431