
Nat- en droogzuiger, Zak, 1400W, 60 dB
€ 992 minder dan normaal.
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Nilfisk ATTIX 33-2M PC Vacuum Cleaner is € 802,51. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Nilfisk ATTIX 33-2M PC Vacuum Cleaner |
| Merk | Nilfisk |
| Type | Nat- en droogzuigers |
Producteigenschappen | |
| Inhoud Tas | 30.0 L |
| Nat- en Droogzuiger | Ja |
| Kenmerken | Nat zuigen |
| Stofverzameling | Zak |
| Kleur | Blauw |
| Geluidsniveau | 60 dB |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-04-11 |
Prestaties | |
|---|---|
| Zuigkracht (kPa) | 25.0 kPa |
| Motorvermogen | 1400 W |
Afmetingen | |
| Diepte | 565.0 mm |
| Hoogte | 520.0 mm |
| Breedte | 385.0 mm |
| Gewicht | 14.5 kg |
| Snoerlengte | 7.5 m |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431