
43" LED, 1920x1080 (Full HD)
Laagste prijs voor Philips 43PFS5507 is € 423,81. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Philips 43PFS5507 |
| Merk | Philips |
Producteigenschappen | |
| Schermgrootte | 43.0 " |
| Energieklasse | F |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Kleur | Zwart |
Afbeelding | |
| ALLM | Nee |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| HFR | Nee |
| WCG | Nee |
| Beeldverbetering | Ja |
| Local dimming | Nee |
| Ondersteunde afbeeldingsbestanden | BMP, GIF, JPEG/JPG, PNG |
| HDR | Nee |
| 3D | Nee |
| Scherm | LED |
| Ondersteunde Videoformaten | HEVC/H.265, MPEG2, MPEG4, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Nee |
| LED verlicht | Nee |
| LED-achtergrondverlichting | Ja |
Kenmerken | |
| ARC | ARC |
| Ambilight | Nee |
Verbindingen | |
| Aantal USB-A | 1 pcs |
| MHL | Nee |
| Verbindingen | HDMI, Jack van 3,5 mm, Optische S/PDIF, USB-A |
| CEC | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 pcs |
Weergeven | |
| Schermresolutie | 1920x1080 (Full HD) |
Ontwerp | |
|---|---|
| Schermontwerp | Plat |
Audio | |
| Surround Sound Formaten | Dolby Digital Plus |
| Luidspreker Uitgangsvermogen (totaal) | 16 W |
| Ingebouwde Luidsprekers | Stereogeluid |
| Audio Bestandsindelingen | AAC, MP3, WAV, WMA |
Draadloos | |
| NFC | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
| Bluetooth | Nee |
Tuner | |
| Ontvanger | Analoog, Digitaal |
| CI/CA | CI+ |
| Digitale tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Energiefeiten | |
| Energieverbruik (standby) | 0.3 W |
| Energieverbruik (gebruik) | 45.0 W |
Compatibiliteit | |
| VESA-Montage | Ja |
| VESA-maten | 100x200 mm |
Afmetingen | |
| Hoogte (inclusief poten) | 58.5 cm |
| Gewicht (zonder poten) | 7.1 kg |
| Hoogte (zonder poten) | 56.8 cm |
| Breedte | 95.8 cm |
| Diepte (zonder poten) | 8.21 cm |
| Diepte (inclusief poten) | 22.36 cm |
| Gewicht (inclusief poten) | 7.2 kg |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-12-01 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431