
98" LED, 3840x2160 (4K Ultra HD), Smart TV
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor TCL 98C69B is € 1.572,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | TCL 98C69B |
| Merk | TCL |
Producteigenschappen | |
| Schermgrootte | 98.0 " |
| Besturingssysteem | Google TV |
| Energie-efficiëntieklasse HDR | G |
| Energieklasse | G |
| Kleur | Zwart |
Afbeelding | |
| ALLM | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| HFR | Nee |
| WCG | Ja |
| Beeldverbetering | Ja |
| Local dimming | Nee |
| HDR | Ja |
| 3D | Nee |
| Scherm | LED |
| HDR-type | HLG, HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Ondersteunde Videoformaten | HEVC/H.265, MPEG2, AVC/H.264 |
| VRR | Nee |
| LED verlicht | Nee |
| LED-achtergrondverlichting | Nee |
Kenmerken | |
| ARC | eARC |
| Kenmerken | HbbTV Ondersteuning |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Nee |
Weergeven | |
| Schermresolutie | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Ontwerp | |
| Schermontwerp | Plat |
Energiefeiten | |
| Energieverbruik (standby) | 0.5 W |
Audio | |
| Surround Sound Formaten | Dolby Atmos, DTS Virtual:X, Dolby TrueHD, Dolby AC-4 |
| Luidspreker Uitgangsvermogen (totaal) | 60 W |
| Ingebouwde Luidsprekers | Meerkanaals |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-02-21 |
Verbindingen | |
|---|---|
| Aantal USB-A | 2 pcs |
| MHL | Nee |
| USB Versie | USB 3.0 |
| Verbindingen | HDMI, Jack van 3,5 mm, Optische S/PDIF, RJ45 (LAN), USB-A |
| HDMI Versie | 2.1 |
| CEC | Ja |
| HDCP Versie | 2.2 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 pcs |
Draadloos | |
| NFC | Nee |
| Draadloos en Streaming | AirPlay, Chromecast, DLNA |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Slimme huis systeem | Amazon Alexa |
Tuner | |
| Ontvanger | Analoog, Digitaal |
| CI/CA | CI+ |
| CI+ versie | 1.4 |
| Digitale tuner | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
Compatibiliteit | |
| VESA-Montage | Ja |
| VESA-maten | 500x600 mm |
Afmetingen | |
| Hoogte (inclusief poten) | 128.9 cm |
| Gewicht (zonder poten) | 59.0 kg |
| Hoogte (zonder poten) | 124.2 cm |
| Breedte | 217.9 cm |
| Diepte (zonder poten) | 7.1 cm |
| Diepte (inclusief poten) | 42.0 cm |
| Gewicht (inclusief poten) | 61.0 kg |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431