
Camera Reinigingsset
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor VSGO Full Frame Sensor Cleaning Rod Kit 12 Pack is € 25,61. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | VSGO Full Frame Sensor Cleaning Rod Kit 12 Pack |
| Merk | VSGO |
| Type | Camera's & Sensoren Reiniging |
Producteigenschappen | |
| Type Camera Reiniging | Camera Reinigingsset |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-11-21 |
Afmetingen | |
|---|---|
| Gewicht | 103.0 g |
| Breedte | 180.0 mm |
| Hoogte | 320.0 mm |
| Diepte | 105.0 mm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431