
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor SIGMA TC-1401 For Nikon is € 279,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | SIGMA TC-1401 For Nikon |
| Merk | SIGMA |
| Type | Teleconverters |
Afmetingen | |
| Gewicht | 190.0 g |
| Lengte | 25.0 mm |
| Diameter | 70.0 mm |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Lensgroepen | 5 |
| Lens Elementen | 7 |
| Voor Merk | Nikon |
| Vergroting | 1,4x |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-06-27 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431