
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Fujifilm XF2X TC WR is € 449,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Fujifilm XF2X TC WR |
| Merk | Fujifilm |
| Type | Teleconverters |
Afmetingen | |
| Gewicht | 170.0 g |
| Lengte | 30.2 mm |
| Diameter | 58.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-06-27 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Lensgroepen | 5 |
| Lens Elementen | 9 |
| Lensvatting | Fujifilm X |
| Voor Merk | Fujifilm |
| Vergroting | 2x |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431