
Hoofdband
Laagste prijs voor GoPro Head Strap & QuickClip is € 29,90. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | GoPro Head Strap & QuickClip |
| Merk | GoPro |
| Type | Camera riemen |
Producteigenschappen | |
| Type camerariem | Hoofdband |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-02-06 |
Afmetingen | |
|---|---|
| Gewicht | 156.0 g |
| Breedte | 84.0 mm |
| Hoogte | 150.0 mm |
| Diepte | 204.0 mm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431