
Intel N, 4 GB RAM
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor MSI Mini PC Cubi ADL-002EU is € 341,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | MSI Mini PC Cubi ADL-002EU |
| Merk | MSI |
Producteigenschappen | |
| Windows Versie | Windows 11 Pro |
| Type | Compact |
| Kleur | Zwart |
| Fabriekskleur | Black |
| Optische Drive | Nee |
| Besturingssysteem | Windows |
Verbindingen | |
| USB Versie | USB 2.0, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 |
| Aantal DisplayPort | 1 pcs |
| Aantal USB-C | 1 pcs |
| Verbindingen | USB-C, Jack van 3,5 mm, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| Aantal USB-A | 4 pcs |
| Aantal HDMI-poorten | 1 pcs |
| Aantal RJ45 (LAN) | 2 pcs |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
| Monitor | Nee |
Geheugen | |
| RAM | 4 GB |
| Geheugenondersteuning (max) | 16 GB |
| Geheugentype | DDR4 |
Opslag | |
|---|---|
| SSD Grootte | 128 GB |
| Aantal sleuven (Totaal) | 1 |
| Harde Schijf | SSD |
Processor | |
| Processor Model | N100 |
| Processorkernen | 4 |
| Processor Model | N100 |
| Processor | Intel N |
Audio | |
| Geluidskaart | Ja |
Draadloos | |
| Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth Versie | 5.0 |
| Bluetooth | Ja |
Voeding | |
| Voeding PSU | 65 W |
Afmetingen | |
| Gewicht | 0.55 kg |
| Breedte | 12.4 cm |
| Diepte | 12.4 cm |
| Hoogte | 5.4 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-04-04 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431