
Intel Core Ultra 9, 32 GB RAM, GeForce RTX 5070 Ti
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor ASUS Mini PC ROG NUC NUC15JNK9X389A2 is € 2.376,63. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | ASUS Mini PC ROG NUC NUC15JNK9X389A2 |
| Merk | ASUS |
Producteigenschappen | |
| Windows Versie | Windows 11 Home |
| Type | Compact |
| Jaar van Uitgave | 2025 |
| Kleur | Zwart |
| Optische Drive | Nee |
| Besturingssysteem | Windows |
Verbindingen | |
| Aantal DVI | 0 pcs |
| Aantal VGA | 0 pcs |
| USB Versie | USB 3.2 Gen 2, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2x2 |
| Aantal DisplayPort | 2 pcs |
| Aantal USB-C | 2 pcs |
| Verbindingen | USB-C, Jack van 3,5 mm, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A |
| Aantal USB-A | 6 pcs |
| Aantal HDMI-poorten | 2 pcs |
| Aantal RJ45 (LAN) | 1 pcs |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
| Monitor | Nee |
Geheugen | |
| RAM | 32 GB |
| Geheugenondersteuning (max) | 96 GB |
| Geheugentype | DDR5 |
Opslag | |
|---|---|
| SSD Grootte | 1 TB |
| Harde Schijf | SSD |
Draadloos | |
| Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth Versie | 5.4 |
| Bluetooth | Ja |
Audio | |
| Geluidskaart | Ja |
Processor | |
| Processor Model | 275HX |
| Processorkernen | 24 |
| Processor Model | 275HX |
| Processor | Intel Core Ultra 9 |
| Processorsnelheid | 2.1 GHz |
Grafische | |
| Grafische kaart Nvidia | GeForce RTX 5070 Ti |
| Grafisch Geheugen | 12 GB |
Afmetingen | |
| Gewicht | 3.12 kg |
| Breedte | 28.24 cm |
| Diepte | 18.77 cm |
| Hoogte | 5.65 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-04-18 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431