
Schermbevestiging, Tafelstandaard, 13"-32"
Laagste prijs voor ACT AC8311 is € 58,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 16 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | ACT AC8311 |
| Merk | ACT |
| Type | Schermbevestigingen |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Zwart |
| Laadvermogen (max) | 9.0 kg |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium, Staal |
Standaarden & Bevestigingen | |
| Type VESA Montage | 100x100, 75x75 |
| Plaatsing | Tafelstandaard, Vloerstandaard |
Grootte | |
| Aanbevolen Schermgrootte (min) | 13 " |
| Aanbevolen Schermgrootte (max) | 32.0 " |
Kenmerken | |
|---|---|
| Kenmerken | Kabelbeheer, In hoogte verstelbaar |
| Aantal Schermen | 1 |
| Draaibaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| Armleuning | Ja |
| Draaibaar | Ja |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-26 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431