
Schermbevestiging, Wandmontage
Laagste prijs voor Peerless ST640P Smartmount 32 to 50 TV Muurbeugel is € 94,90. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Peerless ST640P Smartmount 32 to 50 TV Muurbeugel |
| Merk | Peerless |
| Type | Schermbevestigingen |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Zwart, Zilver |
| Laadvermogen (max) | 68.0 kg |
Standaarden & Bevestigingen | |
| Type VESA Montage | 200x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 300x100, 100x100, 400x100, 300x200 |
| Plaatsing | Wandmontage |
| Afstand van de muur (max) | 14.5 cm |
| Afstand van de Muur (min) | 6.7 cm |
Kenmerken | |
|---|---|
| Kenmerken | Vergrendelbaar, Kabelbeheer, In hoogte verstelbaar |
| Aantal Schermen | 1 |
| Draaibaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| Armleuning | Nee |
| Draaibaar | Ja |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-02-06 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431