
Schermbevestiging, Wandmontage
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor B-Tech BTV520 is € 43,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | B-Tech BTV520 |
| Merk | B-Tech |
| Type | Schermbevestigingen |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Zwart |
| Laadvermogen (max) | 70.0 kg |
Standaarden & Bevestigingen | |
| Type VESA Montage | 200x200, 300x300, 400x200, 600x400, 400x400, 800x400, 100x100, 50x50, 200x100, 75x75, 800x500, 300x200 |
| Plaatsing | Wandmontage |
| Afstand van de Muur (min) | 2.0 cm |
Grootte | |
| Aanbevolen Schermgrootte (max) | 63.0 " |
Kenmerken | |
|---|---|
| Kenmerken | Vergrendelbaar |
| Aantal Schermen | 1 |
| Kantelbaar | Nee |
| Armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
Afmetingen | |
| Breedte | 86.4 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-02-16 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431