
Schermbevestiging, Wandmontage, 40"-65"
Laagste prijs voor Multibrackets Pull Down Full Motion Flexarm is € 394,01. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Multibrackets Pull Down Full Motion Flexarm |
| Merk | Multibrackets |
| Type | Schermbevestigingen |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Zwart |
| Laadvermogen (max) | 28.0 kg |
| Materiaal | Staal |
Kenmerken | |
| Kenmerken | In hoogte verstelbaar |
| Aantal Schermen | 1 |
| Draaibaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
| Armleuning | Ja |
| Draaibaar | Ja |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-07-04 |
Standaarden & Bevestigingen | |
|---|---|
| Type VESA Montage | 200x200, 300x300, 400x200, 600x300, 600x400, 100x200, 400x300, 400x400, 100x100, 200x100, 300x200, 600x500 |
| Plaatsing | Wandmontage |
| Afstand van de muur (max) | 51.0 cm |
| Afstand van de Muur (min) | 12.0 cm |
Grootte | |
| Aanbevolen Schermgrootte (min) | 40 " |
| Aanbevolen Schermgrootte (max) | 65.0 " |
Afmetingen | |
| Breedte | 68.0 cm |
| Diepte | 12.0 cm |
| Gewicht | 14.2 kg |
| Hoogte | 33.5 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431