
Ventilatorradiator, 3000W, 230
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Dimplex AC3N 3000W is € 306,39. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Dimplex AC3N 3000W |
| Merk | Dimplex |
| Type | Ventilatorradiatoren |
Producteigenschappen | |
| Draagbaar | Nee |
| Vermogen | 3000.0 W |
| Vorstbescherming | Nee |
| Kindveilig | Nee |
| Kleur | Wit |
| IP-Klasse | IP21 |
Kenmerken | |
| Waterbestendig | Nee |
Draadloos | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nee |
Voedingsbron | |
| Spanning | 230.0 V |
Afmetingen | |
| Gewicht | 5.3 kg |
| Diepte | 13.5 cm |
| Breedte | 60.5 cm |
| Hoogte | 20.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-10-27 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431