
Paneelradiator, 1159W
Laagste prijs voor Thermrad Super-8 Compact Radiator 500 x 800 is € 163,50. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Thermrad Super-8 Compact Radiator 500 x 800 |
| Merk | Thermrad |
| Type | Paneelradiatoren |
Kenmerken | |
| Waterbestendig | Nee |
Draadloos | |
| Wi-Fi | Nee |
Afmetingen | |
| Diepte | 10.6 cm |
| Breedte | 80.0 cm |
| Hoogte | 50.0 cm |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Temperatuur (min) | 20.0 °C |
| Vermogen | 1159.0 W |
| Vorstbescherming | Nee |
| Kindveilig | Nee |
| Kleur | Wit |
| Temperatuur (max) | 75.0 °C |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-04-02 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431